Biz Sizi Arayalım!
EMLAK ARIYORUM!
MÜŞTERİ ARIYORUM!
Bizi takip edin!Bizi takip edin!
E-Bültenimize üye olun!
Bodrum

Emlak Haberleri

Emlak Haberleri  

» Türkiye ve Dünya Gayrimekul Sektör Bülteni 29.12.2011
» Yunan adaları Türklere açıldı 03.05.2011
» Kredi ile ev almak isteyenler acele etmeli! 11.04.2011
» Avrupa’nın En Yüksek Binası İstanbul Sapphire Kapılarını Açıyor 07.03.2011
» Komşunun evleri Türkiye'de satılacak! 16.02.2011
» 2011'in öne çıkan projeleri Avrasya Emlak'ta görücüye çıkacak...14.02.2011
» Gayrimenkul 2011'de daha hareketli olacak...11.02.2011
» Konut kredinizi yeniden yapılandırırken nelere dikkat etmelisiniz? 07.02.2011
» Yabancıların Bodrum'a olan ilgisi arttı...03.02.2011
» Konut kredilerine sınırlama geliyor... 02.02.2011


2011'in öne çıkan projeleri Avrasya Emlak'ta görücüye çıkacak 14.02.2011

Emlak sektörünün devleri Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nda buluşuyor. 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da üzenlenecek fuarda, gayrimenkul şirketleri gündeme damgasını vuran en son projelerini tanıtacak.

Emlak Fuarı

Yapı ve emlak sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, üst düzey konut ve iş merkezi projelerini 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda görücüye çıkarıyor. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık AŞ. tarafından düzenlenen ve TOKİ, Emlak Konut GYO, Türkiye Müteahhitler Birliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İNDER İstanbul İnşaatçılar Derneği tarafından desteklenen CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nda 400’ün üzerinde proje görücüye çıkacak. Özyurtlar İnşaat, Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Yeşil İnşaat, TOKİ, Artaş, Yeşilyurt, Sarp Group,  Cihan İnşaat, Şua İnşaat, Makro İnşaat, Babacan Yapı, Merih Yapı, Nebioğluinvesment, Delmar Yapı ve Fuzul İnşaat gibi Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmalarının katılacağı fuarda, Avrupa Konutları, Elit Parla Palace, Parklife-Kurtköy, Formula Country -Akfırat, Still İstanbul, Still İstanbul Comfort, Elitcity, Habitat Park, Crown Deluxe, Ak&Nmerkez, Ntepe, Merkez Kaya Şehir, Merihome gibi pek çok yeni proje yer alacak.

50 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR
Başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere, Türki Cumhuriyetleri, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), İran, Irak, İsrail ve Suriye gibi pek çok ülkeden katılımcının yer alacağı fuar, sektörün yeni bir vizyon kazanmasında etkin rol alacak. Fuar platformunda yabancı yatırımcıların yerli firmalarla etkileşim sağlaması, proje bazında ve ticari alanda yeni işbirliklerinin yapılması hedefleniyor. A+ ve B+ grubu tüketici grubunun yanı sıra her gelir grubuna uygun projelerin yer alacağı fuarı 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarın ziyaretçi profili arasında yerli ve yabancı yatırımcı kuruluşlar, üst düzey gelir grubuna dahil tüketiciler, karar verme düzeyindeki yöneticiler, emlak şirketleri, kooperatifler, gayrimenkul yatırım uzmanları, aracılık hizmet kuruluşları, bankalar, finans ve kredi kuruluşları yetkilileri, sigorta şirketleri ve yetkilileri, yurtdışı gayrimenkul birlikleri ve acenteleri, yatırım ortaklığı arayan yabancı şirketler ye alıyor.

DEPREM GERÇEĞİ AVRASYA EMLAK’TA TARTIŞILACAK
Avrasya Emlak Fuarı emlak sektöründeki sorunlara da düzenleyeceği seminerlerle çözüm getirmeyi hedefliyor. Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut GYO ile beraber düzenlenecek seminerlerde Türk emlak sektörüne yönelik tüm konular ele alınacak. Fuarla eş zamanlı düzenlenecek seminerlerde Doğal Afet Sigorta Kurumu (DASK) Koordinatörü İsmet Güngör ve TOBAŞ Ankara Toplu Konut Büyükşehir Belediyesi İnşaat Emlak ve Mimarlık ve Proje A.Ş. Genel Müdürü Ferhat Ertürk ve Ali Seydi Karaoğlu “Kentsel Dönüşüm Projeleri ve Türkiye'de Deprem” konu başlıklarında konuşmacı olacak. PricewaterhouseCoopers’tan Ersun Bayraktaroğlu, “Gayrimenkul Yatırımcısı Gözüyle İstanbul”, Emlak Konut GYO-Vedat Demiröz Emlak Dünyasında Hukuki Düzenlemeler, Şeker Mortgage-M.Bahadır Teker Motrgage/Konut Finansmanı, İnder- Nazmi Durbakayım ve Soyak - Fatma Çelenk Çevre Dostu Binalar konulu seminer verecek.

Kaynak: Hurriyetemlak.com


Anasayfa