Biz Sizi Arayalım!
EMLAK ARIYORUM!
MÜŞTERİ ARIYORUM!
Bizi takip edin!Bizi takip edin!
E-Bültenimize üye olun!
Bodrum

 
Important Group Travel Important Group Travel

Hakkımızda  

        Estateinwest, Bodrum Yarımadası'nda profesyonel emlak servisleri sunmak için kurulmuştur. Bodrum da bulunan gayrimenkullerinizin satışı, kiralaması, satış sonrası ve teknik hizmetleri gibi birbiriyle bağlantılı fakat her biri ayrı bir iş dalı olan bu faaliyetleri, kendi alanlarında profesyonel eğitim almış, tecrübeli ekip üyeleri ve çözüm ortaklarıyla gerçekleştirir. Bodrum Yarımadası genelinde emlak servislerinde sıkça karşılaşılan problemlere, müşterilerine yansıtmadan çözümler üretir. 

        Gayrimenkul almak hangi sebeple olursa olsun kolaylıkla verdiğimiz bir karar olmamakla birlikte, Estateinwest bu süreci mümkün olduğunca rahat bir hale getirmek için çaba sarf eder. Ekibimiz  yüksek öğrenim görmüş, her biri alanında başarı göstermiş firmalarda çalışmış ve bugüne kadar süregelen tecrübelerini en doğru şekilde kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bunu da size karşı değil, sizinle beraber hareket eden yaklaşım tarzıyla yapar.

        Estateinwest olarak iddiamız sektörde en büyük olmak değil, en iyi olabilmek için çalışmaktır. Bunu da vereceğimiz hizmetin kalitesinden kolaylıkla anlayabilirsiniz.

        Estateinwest sektördeki değişimleri yakından takip eden ve bunlara adapte olan ekibiyle birlikte, hep daha kaliteli arayışı içinde olacaktır. Bu yüzden Estateinwest olarak sizden gelecek taleplere her zaman değer vererek onları yol haritamız olarak görmekteyiz.

        Şunu unutmayın ki gülen yüzünüz bizim için referansların en büyüğüdür.


Çözüm Ortaklarımız 

Important Group Travel Important Group Travel

Important Group Travel

Dünya'nın dört bir yanından ve yurt içinden gelen siz değerli müşterilerimize, Tatillerini keyifli ve mutlu geçirmesi adına içinde sekiz kategoriye ayırdığımız Villa KiralamaLüks Butik Otel RezervasyonuYat Kiralama, Motoryat Kiralama, Yat Kabin KiralamaAraç Kiralama, Havaalanı Transferi ve Özel Uçak Kiralama hizmetleri sunmaktadır.

www.importantgroup.com

Devinim Mühendislik

Devinim Mühendislik

Bodrum Yarımadasında profesyonel olarak mühendislik, danışmanlık ve inşaat hizmetleri sunmaktadır.

www.devinimmuhendislik.com.tr

Şahin Harita

Şahin Harita

Türkiye genelinde harita ölçüm hizmetleri vermektedir.

www.sahinharita.com

Artun Perde

Artun Perde

Bodrum Yarımadasındaki, perde, stor perde, dikey perde, ahşap perde ve döşemelik kumaş gibi ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

www.bodrumaperde.com

   
   

 


Anasayfa